Całkowicie subiektywna, czyli 20 najlepszych świątecznych piosenek według Mosley


CSM, czyli co nieco o moich gustach.       

Za 7 dni Wigilia. Ja przygotowuję się do niej od dwóch tygodni. Zarówno materialne, jak i psychicznie. Pokój i właściwie cały dom już przyozdobione, więc jest i atmosfera. Ale, co to by były za święta, gdyby nie muzyka. To ona, oprócz choinki i światełek (a także śniegu, którego nie widać niestety) wprowadza ten piękny, nostalgiczny i radosny nastrój. U mnie świąteczne piosenki lecą już od ponad tygodnia. I jest przyjemnie. Kocham ten okres w roku, gdy zbyt dużo rzeczy mnie nie obchodzi, bo spycham je w kąt, by cieszyć się tym co najważniejsze, czyli rodziną, choinką, prezentami (zarówno kupowanymi, jak i otrzymanymi) i wolnym czasem od przeróżnych myśli zaprzątających głowę w pozostałe miesiące roku. 

Za tydzień Święta, więc jedyne co trzeba robić, to nastrajać się typowo świątecznie. I to właśnie robi muzyka. Przed Wami lista 20 piosenek, które puszczam dzień w dzień. ;)

1. Let it snow! Let it snow! Let it snow! - Dean Martin2. Rockin' Around The Christmas Tree - Brenda Lee3. Santa Claus is coming to Town - Michael Buble4. All I Want For Christmas Is You - Mariah Carey5. Jingle Bell Rock - Marco Carta6. Feliz Navidad - Jose Feliciano7. Jingle Bells - Frank Sinatra7. Rudolf the Red Nosed Reindeer - Dean Martin8.We Wish You a Merry Christmas - Enya9. Wonderful Dream - Melanie Thornton10. Frosty The Snowman - Michael Buble


11.Fairytale of New York - The Pogues And Kristy MacColl12. Lonely This Christmas13.Sleigh Ride - Andy Williams14. Merry Christmas Everyone - Shakin Stevens15. It's Beginning To Look A Lot Like Christmas - Michael Buble16. Have Yourself a Merry Little Christmas - Frank Sinatra 17. White Christmas - Michael Buble18. Driving Home for Christmas - Chris Rea19. Somewhere in My Memory - John Williams20. So This is Christmas - John Lennon(źródło zdjęcia głównego: link)


4 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.