Całkowicie subiektywna, czyli książkowe oczekiwania Mosley na 2015 rok

Lista książek, na które czekam najmocniej w tym roku.    


Pierwsze 7 książek to te tytuły, których daty premier już znamy. Wszystkie ukażą się w pierwszym kwartale tego roku. Co do reszty, jak widać, nawet nie ma jeszcze polskich okładek, a dat tym bardziej. Niektóre z nich mają ukazać się w pierwszej połowie roku, inne niestety dopiero w drugim albo bliżej końca roku. Ale wszystkie zostały już zakupione przez polskie wydawnictwa. Oczywiście tych zapowiedzi jest znacznie więcej, ale ja prezentuję Wam pierwszą 20-tkę, która ciekawi mnie najbardziej. 



I byłoby świetnie, gdyby wszystkie ukazały się w tym roku, by nie trzeba było na nie czekać do roku 2016. Tak też się może zdarzyć. Dlatego mocno trzymam kciuki bym wszystkie mogła już przeczytać w tym roku.

Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to w tym roku poznamy tożsamość -A., a także nową książkę Sary Shepard. Nie wiem czy doczekam się "Znajdę cię Crystal", bo czekam już długo za długo, ale podobno już za chwilę ma być (zobaczymy). No i oczywiście nowa Jennifer Echols, a także Kiera Cass. Całą 20-tka ma genialne opisy, które możecie znaleźć w zakładce 'zapowiedzi" bądź na goodreads.com. 












Macie jakieś swoje tytuły, na które najmocniej czekacie w tym roku? Może o czymś zapomniałam, a chętnie sobie przypomnę. ;)

(źródło zdjęcia głównego: link)

8 komentarzy:

 1. "Eleanor&Park" czytałam tłumaczenie od koleżanki i rozczarowałam się. Z prawdziwą niecierpliwością czekam na "Fangirl" i "Coś do ocalenia", a "Znajdę Cię, Crystal" mam już zamówione. "Ostatni pociąg do babilonu" też nie pogardzę. Mam też wiele innych, o których nawet ja nie mam pojęcia. :)

  [wachajac-ksiazki.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och mam nadzieję, że ja się nie rozczaruję. Oby. Ze "Znajdę Cię Crystal" jest jakieś dziwne zamieszanie. Bo niby miała być, a nie ma. A w wydawnictwie za każdym razem odpowiadają, że już niedługo. Jakoś troszkę mnie rozczarowali.

   Usuń
  2. Też czekam na "Znajdę Cię Crystal" i doczekać się jako fani nie możemy !

   Usuń
  3. Obawiam się, że możemy się nie doczekać i zostanie nam czytanie po angielsku.

   Usuń
 2. Bardzo się cieszę, że w Polsce zostaną wydane książki Rowell bo je uwielbiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie czytałam po angielsku i jestem tym bardziej ich ciekawa, bo tyle blogerów się nimi zachwyca. :D

   Usuń
 3. A ja obiecałam sobie, że zamiast kupować to zajmę się czytaniem zgromadzonych przez te wszystkie lata lektur. Mam nadzieję, że mi się uda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też to sobie obiecuję, ale nigdy nie wychodzi, gdy pojawia się nowa książka. :D

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.