Mosleyweek #22 (26.01-01.02.2015)

Mosleyweek to istny przegląd minionego tygodnia. Informacje, wydarzenia (książkowe, filmowe, sportowe...), które miały miejsce w ciągu ostatnich siedmiu dni rozpoczynając od poniedziałku, a kończąc na niedzieli.     26.01


Wydawnictwo MAG zaprezentowało okładkę i opis Restartu, na który czekam z niecierpliwością. Podobno, ukaże się jeszcze tej zimy. Oby. :)

"Pięć lat temu, Wren Connolly została postrzelona 3 razy w klatkę piersiową. Po 178 minutach powróciła jako Reboot: silniejsza, szybsza, posiadająca możliwość samo leczenia, i mniej emocjonalna. Im dłużej Reboot pozostaje martwy, tym mniej z człowieka w nim zostaje, kiedy wraca. Wren 178 jest najbardziej martwym Reboot’em w Republice Texasu. Teraz ma 17 lat i służy jako żołnierz dla HARC (Korporacja Ludzkiego Postępu i Repopulacji).
Ulubioną częścią pracy Wren jest trenowanie nowych Reboot’ów, ale jej ostatni nowicjusz jest najgorszym, jakiego kiedykolwiek widziała. Jako 22, Callum Reyes jest praktycznie człowiekiem. Jego refleks jest za wolny, zadaje dużo pytań, a jego zawsze obecny uśmiech doprowadza ją do szaleństwa. Jednak jest w nim coś, czego nie może zignorować. Kiedy Callum odmawia wykonania rozkazu, Wren dostaje ostatnią szansę na utrzymanie go w ryzach – inaczej będzie musiała go wyeliminować. Wren nigdy wcześniej nie była nieposłuszna i wie, że jeśli będzie, to także zostanie wyeliminowana. Ale nigdy też nie czuła się bardziej żywa niż wtedy, kiedy Callum kręci się gdzieś obok. Idealny żołnierz zawsze wykonuje rozkazy." 
Zdjęcie: "Restart" autorstwa Amy Tintera pędzla Dark Crayon

Dobrze się prezentuje?:)

Emma Watson zagra Bellę w "Pięknej i Bestii". Jestem, jak najbardziej za. :)

Zdjęcie: Emma Watson zagra piękną Bellę w aktorskiej wersji „Pięknej i Bestii” tworzonej przez Studio Disney’a. Kogo obsadzilibyście w roli Bestii? :)

http://bit.ly/Piekna_i_Bestia_DVD

27.01

Zmiana u Jaguara. Szkoda, ale jakoś przeżyję. Otwarte poinformowało, iż nowelki Mrocznych umysłów będzie można przeczytać, jako e-book, co bardzo mnie cieszy. :)28.01

Pojawił się nowy plakat Zbuntowanej. 


29.01

Dziś pobrałam za darmo e-booka "Szukając Kopciuszka" i od razu zabrałam się za czytanie. Szybko poszło. :)


Na blogu nowa recenzja "Szukając Kopciuszka" - link. 


Wydawnictwo Uroboros postanowiło w jednym wydaniu umieścić 4 powieści ze świata Szklanego Tronu. Bardzo mnie to cieszy, bo planowałam zakupić cztery oddzielnie, ale teraz poczekam na zbiorcze wydanie. :)

zabojczyni mass

Przyszła do mnie wygrana z konkursu. Prezentuje się pięknie. 


30.01

Galeria Książki zaprezentowało okładki do najbliższych zapowiedzi. :) 


Podobnie zrobiło i Feeria. ;)


A także Jaguar. :)


W sieci pojawił się zwiastun 5. sezonu Gry o Tron.31.01

Stosik na blogu - link


Pojawił się kolejny zwiastun Zbuntowanej, a ja kolejny raz zdezorientowana. 01.02

Nowa CSM. Tym razem trochę muzyki - link. 


A Polacy zdobyli brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Katarze. :)6 komentarzy:

 1. Ekranizacja Niezgodnej, jak w sumie i książki, to jakaś porażka, a Woodley to aktorka jednej miny, fatalna, a wszędzie jej pełno teraz. Najbardziej mnie chyba cieszy fakt, że Emma zagra u Disneya! ^_^ To niesamowita aktorka, ale też wspaniały wzór człowieka, godna do naśladowania. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też żałuję, że zmieniono okładkę Babylonu, ale jakoś to przeżyję - ważne, żeby zawartość była dobra. Co do wyboru Emmy na Bellę - zapowiada się świetnie, już wiem, że na pewno obejrzę ten film :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ogólnie będę się wybierać na te "filmowe" ekranizacje baśni od "Kopciuszka" w tym roku zaczynając ;)
   Tak to o wszystkim wiem, umknęło mi tylko info o nowelkach do Mrocznych Umysłów w formie ebooka - a to przecież najważniejsze info :D

   Usuń
 3. Niecierpliwie czekam na "Zbuntowaną"! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej się cieszę z Emmy Watson w roli Belli :) I zaciekawiłaś mnie Restartem - aż dziwne, że nie słyszałam o tej książce, a to bardzo moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku już tak się cieszę na finał "Mrocznych umysłów"! :D Zamierzam też przeczytać "Wodospad", bo "Łzy" nie polubiłam, ale postanowiłam jej dać drugą szansę. ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.