Mosleyweek #33 (13-19.04.2015)

Szybki przegląd minionego tygodnia.


13.04

Zapowiedź od Media Rodzina (15 maj)

Uwieziona_okladka_2.indd
Bohaterka książki, Madora, już jako siedemnastolatka wpadła w kłopoty z narkotykami i mężczyznami. Przerażona światem i wyalienowana od rodziny i przyjaciół, uciekła z Willisem, by przez kilka lat prowadzić życie z dala od wszystkich. Jednak gdy Willis porywa i więzi ciężarną nastolatkę, Madora czuje się rozdarta pomiędzy miłością do mężczyzny, a świadomością tego, co jest dobre a co złe. W końcu będzie musiała stawić czoła prawdzie i dokładnie przyjrzeć się swojemu życiu…

14.04

Promo 19 odcinka The Originals. Zapowiedź od Pascal (6 maj).
musimy coś zmienić
Zabawna opowieść o zakochiwaniu się! Lea i Gabe mają ze sobą wiele wspólnego. Łączy ich niewidzialna więź, jednak… nigdy ze sobą nie rozmawiali. Wszyscy na około chcą im pomóc i ich zeswatać! Jedna impreza pomaga im przełamać lody i rozwiązać pewną zagadkę. Co ciekawe, to love story opowiedziane z perspektywy ich znajomych!Pascal poinformowało również o kolejnej książce Abbi Glines. Super. :D15.04


Promo 4 odcinka Finding Carter.Promo 19 odcinka The Flash. Zapowiedź od Sonia Draga. (13 maj)

oddech-bogow 2
Druga część bestsellerowej trylogii, której akcja rozgrywa się w mieście Olimp, na wyspie Aeden.
Znajduje się tam zadziwiająca instytucja: Szkoła Bogów, w której rolę nauczycieli pełni dwunastu bogów z greckiej mitologii, zaś uczniami są nieżyjące już od lat osobistości świata kultury i nauki. Każdy ze 144 adeptów jest poddawany różnym testom i próbom, które zdecydują o tym, czy pozostanie w grze.
Jednak życie w Aedenie nie jest rajem. W niewyjaśnionych okolicznościach znikają kolejni uczniowie, a pozostałym towarzyszy poczucie zagrożenia. Tymczasem gra toczy się dalej i po każdym etapie najlepsi uczniowie są nagradzani, a najgorsi eliminowani. W chwili, gdy zaczyna się akcja powieści „Oddech bogów” odpadła już prawie połowa najsłabszych bogów-uczniów. Ci, którzy pozostali, zaczynają rozumieć, w jaki sposób doskonalić się w swojej sztuce.


16.04

Promo 20 odcinka Arrow. Kocham ten serial. Aż mam ciarki, jak go oglądam. :DKtoś tu zgarnął książkę za ten slogan reklamowy. Hurraaaaa! ;)

17.04

Promo 19 odcinka Pamiętników Wampirów. Promo 19 odcinka The Reign.Promo 2 odcinka The Messengers. Oglądacie? Ja zaczynam. Może być ciekawie. :)Filia poinformowało o kolejnych książkach Armentrout. 


Na FB był mały konkursik na okładkę w stylu "Eleonora i Park". A poniżej moje dzieło. Nie ma lepszej pary, niż ta dwójka. :)18.04

Jestem na zjeździe i mało dziś siedziałam w Internecie, ale jedną ciekawą rzecz znalazłam. 
19.04

Zapowiedź od Filia (17 czerwiec), na którą bardzo, ale to bardzo czekam. 

To historia wielkiej miłości. Takiej, która zdarza się wtedy, gdy na swojej drodze spotkasz prawdziwą bratnią duszę. Mężczyznę, którego śmieszy to, co bawi ciebie. Mężczyznę, który mówi to, co sama chcesz powiedzieć, który myśli jak ty.
Ja spotkałam pana Danielsa. Chociaż wiem, że nasza miłość nie miała prawa się wydarzyć, nie żałuję ani jednej chwili.
Nasza historia to nie tylko opowieść o miłości. Opowiada także o rodzinie. O stracie. O byciu żywym. Jest pełna bólu ale także pełna śmiechu. To nasza historia.
Z tych wszystkich powodów nigdy nie przeproszę za to, że kochałam pana Danielsa.

A na blogu post rocznicowy - link.  :)


Przyjechałam ze zjazdu, a tu taka niespodzianka. :)
1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.