Co nas czeka w czerwcu? Zapowiedzi 06/2015

Co nas czeka w czerwcu? Mnóstwo książkowych zapowiedzi. 

Usiadłam do tego posta i aż oczom nie wierzyłam, gdy szukałam zapowiedzi i gdy je ogarniałam. Naprawdę, aż tyle tego wyjdzie w czerwcu? Mam wrażenie, że coś przesadziłam, ale chyba rzeczywiście tyle tego będzie. :)

Czyli co? Pozostaje się tylko cieszyć. I ja tak robię, bo widzę dla siebie kilka ważnych i interesujących pozycji. Trzy z nich już mam, czyli: "Wypowiedz jej imię", "Egzamin dojrzałości", "Toxic". A co z pozostałymi? Widzę 8 takich, które już chcę mieć, a mianowicie to: "Przypadki Callie i Kaydena", "Każdego dnia", "Pod kloszem", "Kochając pana Danielsa", "Co jeśli...", "Mara Dyer: zemsta", "Ogień i Woda", "Odnaleziony". To są te, które na pewno będę mieć. :P

Co z resztą? Ciekawi mnie również "Lato koloru wiśni", "Ruina i Rewolta" (bo w końcu przeczytam pierwsze dwie części" oraz "After: ocal mnie". 

A wy widzicie coś dla siebie? :)


Po opisy i daty zerknijcie do zakładki ZAPOWIEDZI.

A teraz przyszedł czas na seriale, a mianowicie tylko jeden, czyli "Pretty little liars" is back, a my chyba w końcu się czegokolwiek dowiemy. Obejrzałam już pierwszy odcinek i muszę z całą szczerością przyznać, że to jedyny odcinek ze wszystkich, przy którym bawiłam się niesamowicie i który trzymał mnie w prawdziwym napięciu. Pozwolę sobie mieć nadzieję, że jeśli kolejne odcinki będą utrzymywać taki poziom, jak pierwszy, to okaże się, że sezon 6 będzie wprost zabójczy. :)A co z filmami?

12 czerwca do kin wchodzi kolejna film na podstawie książki Nicholasa Sparksa. :)26 czerwca do kin wchodzi "Polowanie na prezydenta". Będzie również książka od Bukowego Lasu. :)I tak mniej więcej prezentuje się nam czerwiec. Czekacie na coś z wytęsknieniem? Bo ja już się nie mogę doczekać, aż napiszę magisterkę i zaliczę zajęcia podyplomowe. I będę już prawie prawie wolnym człowiekiem. :)

(źródło zdjęcia głównego: link)6 komentarzy:

 1. Czekam na Toxic, Sny bogów i potworów, Niezłomnych, Delirium opowiadania, a ciekawi mnie "Przypadki Callie i Caydena".
  Oraz czekam na adaptację Najdłuższej podróży (chyba jednak przeczytam wczesniej ksiazke)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile książek! Jasne, że znalazłam coś dla siebie :D I to nie jeden tytuł ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na niektóre z tych książek będę niecierpliwie czekać :P

  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojj dużo tych książek w czerwcu wychodzi ;p

  Zapraszam do mnie na konkurs: http://oxu-czytanie.blogspot.com/2015/06/losowanie-czy-moze-konkurs.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne premiery w tym miesiącu :) "Toxic" już nawet mam i jestem bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezłomni i Wyzwolona, to są książki dla mnie, bo muszę dokończyć te serie:)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.