Co nas czeka w sierpniu? Zapowiedzi 08/2015
Jakie nowości czekają nas w tym miesiącu?

Kilka ciekawych zapowiedzi czeka nas w sierpniu. Dla siebie widzę kilka pozycji. Najbardziej interesuję mnie "Chodząca katastrofa" - nowe okładki książek Jamie są po prostu przepiękne. "Oddam ci słońce" wydaje się równie interesującą pozycją. Czekam również na drugą część "Wiedźm z Savannah" i "Serafiny" oraz czwartą część "After". Ciekawa jest również "Wyspy potępionych". Wydawnictwo Otwarte zafunduje nam 12 sierpnia piękne wersje trylogii "Delirium" i "Dotyku Julii" (wraz z nowelkami) i coś czuję, że jak je zobaczę to bardzo będę chciała, mimo iż mam wszystkie części. 


Widzicie coś dla siebie? Opisy, daty i inne informacje o nowościach w zakładce ZAPOWIEDZI.

W sierpniu nie widzę nic nowego w serialach, ale za to 11 sierpnia mamy dowiedzieć się kim jest Charles. Czekam na wyjaśnienia poszczególnych ważnych wątków serialu już od dawien dawna i może po 5 latach od rozpoczęcia pierwszych odcinków się nie zawiodę. Jeśli znowu nic się nie wyjaśni będę zła, bo ileż można przeciągać. 
7 sierpnia musimy WSZYSCY wybrać się do kina by obejrzeć "Małego księcia". "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem...". :)14 sierpnia do kin wchodzi nowa wersja "Fantastycznej czwórki".A także "Nieracjonalny mężczyzna".I jak widzicie coś dla siebie?

Dla mnie sierpień to jeden z ulubionych miesięcy w roku. I mam nadzieję, że będzie dobry zarówno pod względem moich wyborów czytelniczych, jak i ogólnie. :)7 komentarzy:

 1. Ja czekam na "Oddam ci słońce" i "450 stron", których tutaj nie ma. A z i filmów to "Nieracjonalny mężczyzna".

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czekam tylko na Małego Księcia, uwielbiam tą opowieść, już od dzieciństwa. ;)

  zapraszam http://secondlife-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na "Oddam ci słońce" oraz na "Złodziejkę" Sarah Waters, której tu nie ma :)
  Nie mogę się doczekać <3
  http://zagoramiksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się okładka Pięknej Katastrofy:) Ja czekam na Millenium:)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Sny Bogów i potworów" oraz "Dotyk Julii. Trylogia' mnie ciekawią ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z książek mam największą chęć na ,,Oddam ci słońce" a z filmów ,,Nieracjonalny mężczyzna" :)

  OdpowiedzUsuń
 7. W planach miałam "Córkę dymu i kości", a czytałam pierwszą część AFTER i cały Dotyk Julii (średnio mi się podobało swoją drogą). Z tych nowości jakoś tylko zainteresowała mnie ta trylogia Delirium.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.