Co nas czeka we wrześniu? Zapowiedzi 09/2015

Zapowiedzi, zapowiedzi widzę. ;)

Wakacje za nami, czyli skończył się i sezon ogórkowy. A skoro dwa miesiące lenistwa właśnie pożegnaliśmy, możemy cieszyć się na powrót wydawniczego koła. A już sam wrzesień prezentuje się nadzwyczaj smakowicie i intrygująco. Dużo zapowiedzi, oj dużo. Jest na co czekać i nie martwić się początkiem szkoły czy ostatnim miesiącem wolnego. 

Co nas czeka we wrześniu? Znalazłam mnóstwo nowych książek i jeśli wszystkie pojawią się w ciągu najbliższych 30 dni będzie naprawdę świetnie. Przez ostatnie miesiące brakowało mi nowych tytułów. :)

Czy widzę coś dla siebie? Oj tak. Prawie wszystkie już bym chciała bardzo mieć. Po pierwsze "Ender", "Wstyd", "Plaga samobójców", "Dziedzictwo ognia", "Byłam tu", "Klejnot", "Restart" to książki, na które czekam najmocniej. A dalej...hmm...może łatwiej będzie napisać, które interesują mnie najmniej. Zatem "Gra pozorów", "Gregor...", "Poszukiwaczka". Tylko trzy. Reszta wydaje się (po opisach i recenzjach) niezwykle interesująca. Bardzo cieszy mnie, że w końcu ruszyła machina wydawnicza i z każdym kolejnym tygodniem nowych książek będzie coraz więcej. Tylko czekać i się cieszyć. :)


Opisy, daty, informacje - wszystkie te informacje w zakładce ZAPOWIEDZI

W świecie seriali zaczyna się w końcu coś dziać. W tym miesiącu wraca "Once Upon A Time" oraz "The Big Bang Theory". Mój Sheldon wraca. Jupiiiiiii!. ;)

OUAT to mój najukochańszy serial. Tak się cieszę, że już wraca. Oby był boski. :)A filmowe zapowiedzi na wrzesień? Tylko jeden film znalazł w moim zestawieniu. Oczywiście mający 18 września premierę, "Próby ognia", czyli druga część "Więźnia labiryntu". 
Wrzesień prezentuje się niesamowicie. Bardzo, ale bardzo mnie to cieszy. :)

A wy widzicie coś dla siebie? ;)


źródło: zdjęcie główne


2 komentarze:

  1. Interesuje mnie tylko ''To, co ze mnie zostało" ;)

    Pozdrawiam :) Przy gorącej herbacie

    OdpowiedzUsuń
  2. Dawno dawno temu niedawno zaczęłam oglądać, ale jakoś nie mam czasu na oglądanie seriali i co smutne chęci, muszę jeszcze nadrobić Grę o tron... . Z książek zainteresował mnie "Konkurs", "Co ze mnie zostało", "Plaga samobójców", "W sieci umysłów" i może trochę "Restart" :).

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.