Zapowiedź: "Purgatorium: wyspa tajemnic" Evy Pohler (patronat medialny)

Powieść Evy Pohler objęta patronatem medialnym przez Papierowe Książki.

Powieść "Purgatorium: wyspa tajemnic" to pierwsza część trylogii "Purgatorium" stworzona przez amerykańską pisarkę Evę Pohler. Polska premiera książki już 10 maja!

"Hortense Gray jest psychologiem eksperymentalnym. Ratuje życie, ale ceną, jaką trzeba za to zapłacić, jest... śmiertelne przerażenie.  
Siedemnastoletnia Daphne Janus nie może uwierzyć, że rodzice pozwalają jej jechać z najlepszym przyjacielem na wakacje. Tak naprawdę pobyt w pięknym kurorcie na niewielkiej wyspie u wybrzeży Kalifornii to ostatnia, desperacka próba ocalenia dziewczyny.
W miejscu tym są przeprowadzane eksperymentalne terapie dla osób ze skłonnościami samobójczymi. Początkowo niekonwencjonalne zajęcia są ekscytujące — duchy w pokoju, awaria windy, przygoda podczas wycieczki kajakiem — to wszystko robi wrażenie. Ale kolejny dzień przynosi nowe wyzwania... Gdy podczas jazdy terenowej dziewczyna odłącza się od grupy, rozpętuje się istne piekło. Daphne zaczyna zastanawiać się, czy rodzice wysłali ją na wyspę po to, by jej pomóc, czy też aby ją ukarać."

Data wydania: 10.05.2016
Wymiary: 130 x 200 mm
Liczba stron: 304
Oprawa: miękka
Kategoria: literatura współczesna
tytuł oryginału:
The Purgatorium
przekład: Anna Pochłódka-Wątorek

ISBN 978-83-7674-515-2
[EAN 9788376745152]Fragment do przeczytania: klik!

Eva Pohler jest wykładowczynią literautry na uniwersytecie w San Antonio. Kocha to miasto, tam również mieszka wraz z mężem i trójką dzieci. Jest autorką kilku poczytnych cykli powieściowych, w tym popularnego trzytomowego "Purgartorium". Jej proza to połączenie kilku gatunków - głównie thrillera, fantastyki i powieści psychologicznej dla młodzieży. Prywatnie uwielbia czytać, a jej ulubieni autorzy to m.in. J.K. Rowling, J.R.R. Tolkien i Suzanne Collins. 
 
Strona internetowa Evy Pohler: klik! 


Ogromnie mi miło, iż mogę poinformować, że właśnie ta książka została objęta patronatem medialnym przez Papierowe Książki. Zatem szykuje się i konkurs i recenzja. Bądźcie czujni. ;)Na sam koniec przypominam, że premiera tej powieści równo za tydzień. :)

3 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że to będzie świetna powieść :) Patronat to super sprawa - gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brrr... powiało grozą ;)
  Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu! Książka bardzo mnie zaciekawiła, więc myślę, że po nią sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.