Czerwcowe zapowiedzi 06/2017

Co tu się długo rozpisywać, mamy dziś dopiero drugi dzień czerwca a zapowiedzi całą masę. A pewnie w ciągu tych czterech tygodni jeszcze coś nowego się pojawi, bo tak zwykle bywa. I dobrze.

Jak patrzę na poniższą grafikę to aż mi się oczy świecą, bo tyle dobroci widzę. I nie będę ukrywać, że najbardziej marzy mi się mieć już "Wodę, która niesie ciszę" - jejciu, ile ja się już o niej naczytałam, już się nie mogę doczekać, aż będzie moja - bo to będzie coś cudownego. No i oczywiście nowa Tarryn Fisher, Samantha Young i Jennifer E. Smith. Zresztą co ja się będę rozpisywać, z tej grafiki to najmniej interesuje mnie tylko i wyłącznie nowa książka Anny Todd, Jessici Sorensen oraz Scott'a Siglera. A tak to chcę przeczytać cała resztę. ;)


I co, czyż nie pięknie to wygląda?! Tylko jak zwykle pewnie będzie brakowało czasu by to wszystko przeczytać. ;)

5 moich #MUSTHAVE:

1. Woda, która niesie ciszę (Żywioły #3) - Brittainy C. Cherry - 21.06 - Filia
http://www.wydawnictwofilia.pl/covers/217_3f9a8fa755d6cd8c4d16d560b0614046_b.jpgUlotne chwile. Nasze życie jest tylko ich sumą. Niektóre są bolesne, pełne cierpienia. Inne piękne, pełne nadziei i przyszłych obietnic.
Miałam w życiu wiele ważnych, zmieniających, stawiających przede mną wyzwania chwil. Momentów, które przerażały i pochłaniały. Jednak największe z nich – najbardziej wzruszające i chwytające za serce – dotyczyły jego.
Miałam dziesięć lat, gdy straciłam głos. Skradziono dużą część mnie, a jedyną osobą, która naprawdę mnie słyszała, był Brooks Griffin. Stanowił światło moich mrocznych dni, był obietnicą jutra, dopóki jego samego nie spotkała tragedia. Dramat, który zatopił go w morzu wspomnień.
Oto historia chłopaka i dziewczyny, którzy kochali siebie nawzajem, ale nie kochali samych siebie. Opowieść o życiu i śmierci. O miłości i niedotrzymanych obietnicach. O chwilach. 


2. Bad Mommy - Tarryn Fisher - 14.06 - SQN
Wciągający, pełen intryg thriller psychologiczny
Jolene i Darius Avery są szczęśliwą parą i rodzicami kilkuletniej Mercy. Pewnego dnia do sąsiedniego domu wprowadza się tajemnicza Fig. Szybko zaskarbia sobie sympatię młodego małżeństwa i staje się najbliższą przyjaciółką Jolene.
Z czasem zachowanie Fig staje się coraz bardziej niepokojące – kobieta gromadzi w domu rzeczy identyczne jak u przyjaciółki, kupuje takie same ubrania, a na Instagramie publikuje zdjęcia Dariusa. Czy prawdziwym obiektem jej zainteresowania jest Jolene, jej przystojny mąż, czy mała Mercy? A może chciałaby mieć ich wszystkich?
Tarryn Fisher nakreśliła niezwykle intrygujące portrety psychologiczne bohaterów. W jakim stopniu ich motywacje są szczere? A może wszystko, co pokazują otoczeniu, to perfekcyjnie wyreżyserowany spektakl?
Najnowsza książka autorki bestsellerowych powieści „Margo”, „Never never” i „Mimo moich win”.


3. Początek wszystkiego - Robyn Schneider - 14.06 - Otwarte
Kiedy wydaje ci się, że to już koniec, właśnie wtedy możesz być… na początku wszystkiego.
Ezra Faulkner jest gwiazdą swojej szkoły: popularny, przystojny i dobrze zbudowany. Miał nawet zostać królem balu maturalnego. Ale to było zanim… Zanim dziewczyna go zdradziła, auto roztrzaskało mu kolano, jego dobrze zapowiadająca się kariera sportowa legła w gruzach, a przyjaciele zdobyli się jedynie na to, aby wysłać mu do szpitala kartkę z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.
Cassidy Thorpe to dziewczyna inna niż wszystkie. Zjeździła kawał świata, nocą wykrada się z gitarą na dach internatu, tańczy tak, jakby krótka chwila miała trwać wiecznie, i zna naprawdę dziwne słowa.
Spotkanie tej dwójki jest przypadkowe, ale zmieni ich życie na zawsze. Cassidy wciąga Ezrę do swojego niesamowitego świata, w którym nie ma końców – są tylko nowe początki.


4. Odległość między tobą a mną - Jennifer E. Smith - 14.06 - Bukowy Las
Odległość między dwojgiem ludzi liczy się w emocjach, a nie w kilometrach.
Owen mieszka w suterenie. Lucy na dwudziestym trzecim piętrze. Ale kiedy podczas fali upałów w Nowym Jorku wysiada prąd, odnajdują się po raz pierwszy: w windzie, która utknęła pomiędzy dziewiątym a dziesiątym piętrem. Oczekując na pomoc, zaczynają ze sobą rozmawiać. Krótki spędzony wspólnie czas odciska piętno. Choć los rzuca ich do Edynburga i San Francisco, do Pragi i do Portland, nie potrafią strząsnąć z siebie wspomnienia wspólnych chwil.
Lucy i Owen doświadczają radości – oraz bólu – pierwszej miłości, a ponieważ sami nie mogą przemierzać świata tam i z powrotem, powierzają to zadanie kartkom pocztowym. Udając się w osobne podróże w poszukiwaniu domu, przekonują się, że czasem to osoba, a nie miejsce sprawia, że zarzucamy gdzieś kotwicę.


5. Słońce też jest gwiazdą - Nicola Yoon - 14.06 - Dolnośląskie
https://publicat.pl/sites/default/files/styles/w300/public/a0c84d8ec419fd4ce5a08a2d1a7bae72071186e6.jpg?itok=Dr2-ugkvNatasha urodzona na Jamajce od ósmego roku życia mieszka w Stanach. Jej rodzice przebywają w USA nielegalnie i zostają deportowani na Jamajkę. Natasha jest załamana i wściekła na ojca – to przez niego rodzina musi wracać tam, skąd przyjechała. Wierzy w naukę, a nie w miłość. Zwłaszcza po tym, jak zdradził ją chłopak.
Zapowiedzi czerwcowe wyglądają niesamowicie intrygująco. Widzicie wśród tych wszystkich tytułów coś dla siebie? :)

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.