O MNIE

Cześć, jestem Martyna!

Skoro zajrzeliście aż tutaj pewnie chcecie wiedzieć o mnie ciut więcej. Zatem zaczynamy.

Jestem absolwentką Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych oraz Podyplomowych Studiów Polityki Wydawniczej i Księgarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Tak, wiem jak to brzmi: książki, książki i jeszcze raz książki. I tak, wiedziałam dokładnie w co się pakuję. I mam nadzieję, że do końca życia będę wyglądać zza książek. Obecnie pracuję w bibliotece publicznej i jako pewnie jedna z niewielu osób mogę powiedzieć, że uwielbiam swoją pracę. No dajcie spokój, jak jej nie lubić. Marzę też o napisaniu własnej książki, ale o tym na razie cicho sza. ;)

Pisaniem o książkach zajmuję się od kwietnia 2011 roku, gdy to założyłam bloga przystanek-ksiazka.bloog.pl. W lipcu 2013 postanowiłam się "przeprowadzić" i od tamtej pory Papierowe Książki to ja, czyli Mosley. Tyle lat, a ja nadal tu jestem. Czasem aż nie chce mi się w to wierzyć.

Znajdziecie mnie również na FB (Papierowe Ksiażki), gdzie wrzucam mnóstwo informacji ze świata książek, filmów i seriali, a także na Instagramie (Mosleysbooks), na którym połączyłam moje dwie pasje, czyli książki i fotografię.

No i tak, kocham futbol całym swoim sercem. I jeśli będziecie mnie śledzić z pewnością to zauważycie. :D

Jeśli chcecie wiedzieć o mnie więcej bądź zadać jakiekolwiek pytanie piszcie na maila: martynag.1990@wp.pl

A gdzie mnie można znaleźć?Instagram - mosleysbooks

Facebook - Papierowe Książki

Google+ - Martyna Mosley

Lubimy czytać - Martyna_Mosley

Twitter - MosleyMartyna
 Logo bloga:Obsługiwane przez usługę Blogger.