Mosleyweek #10 (03-09.11.2014)


Mosleyweek to istny przegląd minionego tygodnia. Informacje, wydarzenia (książkowe, filmowe, sportowe...), które miały miejsce w ciągu ostatnich siedmiu dni rozpoczynając od poniedziałku, a kończąc na niedzieli.              
Niemalże każdego dnia w naszym książkowym świecie dzieje się coś ważnego. Dla mnie dzień bez zapowiedzi czy ukazania się nowości to dzień stracony. Ale od razu uprzedzam: nie będzie tutaj tylko o książkach. Znajdą się też wiadomości o serialach czy filmach (zapewne przeważnie zwiastuny). Pewnie czasem i coś o sporcie. Krótko pisząc, znajdzie się tu wszystko to, co mnie zainteresuje, zaciekawi, rozśmieszy, rozzłości itd. Dlatego też postanowiłam stworzyć ten cykl, który będzie podsumowywał każdy z minionych siedmiu ostatnich dni. By pokazać Wam co mnie interesuje. By Was poinformować o ważnych wydarzeniach. By Wam coś przypomnieć, a przy okazji i sobie. :) Będą to bardzo krótkie informacje, bo nie widzę sensu rozpisywania się o nich. Wiadomo nie byłoby ich tu (tych wiadomości), gdyby nie były dla mnie ważne. Ten cykl nazwałam "Mosleyweek".

03.11

Promo 7. odcinka OUAT. Już siódmy, ależ ten czas leci.Prace na planie "Papierowych miast" ruszają pełną parą.
                        
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika John Green (@johngreenwritesbooks) on

04.11

Promo 6. odcinka "The Originals".W grudniu będziemy mieć kolejny serial internetowy. Po "Wampirach z Morganville" przychodzi czas na "Wybranych". C.J. Daugherty udostępniła zdjęcie z planu z podpisem: "Spent this afternoon at Cimmeria Academy with the gang, shooting footage for the Night School web series! Here's Carter, Allie, Sylvain, and new girl, Eleanor."
(źródło: Facebook)
Niezbyt przepadam za serią, ale i tak pewnie będę oglądać. ;)

A licznik na FB nadal bije w górę. Miło. :)


Dziś byłam na zakupach. Pośpieszyłam czym prędzej, by jeszcze zdążyć na promocje -15zł w empiku. "Tak krucho" przyniesiona specjalnie dla mnie jeszcze z zaplecza, bo dopiero przyjechała. :) W końcu ją mam. <3
A z racji tego, iż uzupełniły mi się serie zrobiłam kilka zdjęć. :)

05.11

Dziś premiera "Black Ice", więc jeszcze raz podrzucam recenzję - link.Już kilka dni temu przybyły do mnie smycze od YA!, ale kompletnie o nich zapomniałam. Wystarczyło zrobić porządki by sobie o nich przypomnieć. A więc...sesja. :D


Prezentują się pięknie. To się nazywa dbać o swoich czytelników. :D


06.11

Promo 7. odcinka "Regin".Promo 4. odcinka "The 100".Nie miałam tego w planach, ale skoro nadarzyła się taka okazja to nie mogłam sobie odpuścić. I tak oto nowelki są już u mnie. <3
07.11

Promo 7. odcinka PW.John Green umieścił filmik, w którym zdaje nam relację z pierwszych dni prac na planie "Papierowych miast". Pozytywna dawka humoru. :D08.11

Wydawnictwo Otwarte naprawdę potrafi współpracować z czytelnikami i liczy się z naszym zdaniem. Tym razem poszło o okładkę do "Losing Hope", czyli już 28 stycznia 2015 roku poznamy tę niezwykłą historię z punktu widzenia Dean'a. W głosowaniu brały udział trzy propozycje okładek. A wybraliśmy: 

09.11


Disney dalej bawi się baśniami. Między innymi Czerwony Kapturek, Roszpunka, Kopciuszek i inne bajki. A w obsadzie same gwiazdy kina. <3Kolejna książka trafi na duży ekran - link. "Wyścig śmierci" czytałam w styczniu 2013 - link do recenzji.1 komentarz:

  1. Dzieje się coś cały czas :D Fajnie, że tyle sesji (tych fotograficznych) było w tym tygodniu. Co do wyboru okładki, to głosowałam na inny model niż wygrał. Ciekawe jak się sprawdzi "Tak krucho" - będzie widać, jak wygląda czytanie raz jeszcze tej samej opowieści tylko z czyjejś innej perspektywy.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.