Mosleyweek #27 (02-08.03.215)

Mosleyweek to istny przegląd minionego tygodnia. Informacje, wydarzenia (książkowe, filmowe, sportowe...), które miały miejsce w ciągu ostatnich siedmiu dni rozpoczynając od poniedziałku, a kończąc na niedzieli.    

02.03

Na blogu pojawiły się zapowiedzi na marzec - link. Już się dzieje i będzie się działo. :)

Promo 15 odcinka (4 sezon) OUAT. <303.03

Lauren Kate poinformowała o nowej książce z serii "Upadli". Tym razem będzie to historia Cam'a.


(źródło: laurenkatebooks.net)

Tak, jak wspominałam przy którymś "mosliłiku" będą nowelki Delirium w wersji papierowej. Na dniach pewnie zobaczymy okładkę. 


Promo 9 odcinka (sezon 1) Eye Candy, który po prostu uwielbiam. Aż szkoda, że tak mało odcinków będzie miał sezon pierwszy, bo chciałabym więcej. :)04.03


Na blogu recenzja - link. 

O tej książce słyszałam już jakiś czas temu, a dziś pojawiła się jej okładka. Liczę na to, iż ukaże się ona i u nas. 
W wiosce nie było dźwięku odkąd tylko Fei sięga pamięcią. Skaliste tereny i częste lawiny uniemożliwiały usamodzielnienie się, dlatego Fei i jej ludzie są zdani na łaskę kolejki, która dostarcza jedzenie ze zdradliwych klifów z Beiguo, tajemniczego i odległego królestwa. Kiedy mieszkańcy zaczynają tracić wzrok, dostawy z kolejki kurczą się i wielu ludziom zaczyna doskwierać głód. Dom Fei, ludzie, których kocha i jej całe istnienie pogrąża się w kryzysie grożącym ciemnością i śmiercią głodową. Ale wkrótce Fei zostaje wybudzona w środku nocy przez piekący hałas, a dźwięk staje się jej bronią.
Richelle Mead zabiera swoich czytelników w triumfującą podróż z górskiego szczytu, gdzie znajduje się wioska Fei, do doliny Beiugo, gdzie zaskakująca prawda i wiszący w powietrzu romans zmienią jej życie na zawsze

Promo 10 odcinka (4 sezon) Switched at Birth.Moje nowe plakaty filmowe. Znalazłam nowe hobby. :D


05.03

Wydawnictwo Jaguar na swoim fp podało informację o poszukiwaniu nowych recenzentów. Wraz z poszukiwaniem ma miejsce promocja nowej książki, którą mam nadzieję będę mogła przeczytać i zrecenzować. Trzeba było wymyślić własne hasło do książki i poniżej prezentuje Wam moje. :D


Zapowiedź od Initium, czyli 3 część Innych.

srebrzyste wizje
Inni uwolnili więzione przez ludzi cassandra sangue, nie zdając sobie sprawy z tego, jak poważne konsekwencje będzie to miało dla wieszczek. Tym delikatnym istotom grozi teraz podwójne niebezpieczeństwo – ze strony ludzi, którzy dla swoich niecnych celów chcą kontrolować ich przepowiednie, ale też ze strony ich samych. W tej sytuacji Simon Wilcza Straż, zmiennokształtny przywódca Innych, zmuszony jest prosić o pomoc Meg Corbyn, wystawiając ją na wielkie ryzyko. Meg nadal walczy z uzależnieniem od euforii, która pojawia się przy wygłaszaniu przepowiedni. Wie, że za każdym razem, gdy sięga po brzytwę, igra ze śmiercią, jednak jej wizje są dla Simona jedyną szansą na rozwiązanie konfliktu. Wrogowie Innych za Atlantikiem rosną w siłę, a działania fanatycznego ruchu w Thaisii zaczynają zagrażać Dziedzińcowi."


Promo 16 odcinka (2 sezon) "The 100". Promo 23 odcinka (5 sezon) Pretty Little Liars. Szczery Zwiastun prawdę Ci powie. Zawsze. Kocham. :DNowy zwiastun Avengersów. Chcę już. :)Nowy nabytek. :)

06.03

Premiera dopiero 18 marca, a ja już dziś przeczytałam. Naprawdę dobra książka. :D
07.03

Na Moondrive głosowanie na okładkę nowelek Delirium. Ja jestem z drugą, zdecydowanie lepsza według mnie.

Nowa recenzja na blogu. CK wymiata - link.  :)


W sieci znalazłam informację o obsadzie do "Pięknej i Bestii". Och już kocham ten film. <3


08.03

Zapowiedź od Otwarte. :)

Maybe Someday
On, Ridge, gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać.
Ona, Sydney, ma poukładane życie: studiuje, pracuje, jest w stabilnym związku. Wszystko to rozpada się na kawałki w ciągu kilku godzin.
Wkrótce tych dwoje odkryje, że razem mogą stworzyć coś wyjątkowego. Dowiedzą się także, jak łatwo złamać czyjeś serce…
„Maybe Someday” to opowieść o ludziach rozdartych między „może kiedyś” a „właśnie teraz”, o emocjach ukrytych między słowami i o muzyce, którą czuje się całym ciałem.

5 komentarzy:

 1. Jakim cudem masz plakaty z filmów? Też chciałabym...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Heliosie zawsze stoją w koszyku i można brać za darmo. :D

   Usuń
 2. Zostałaś/łeś dominowana/wany do LBA ;)
  Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: http://thetwilightsaga-forever.blogspot.com/2015/03/liebster-blog-award-5.html

  OdpowiedzUsuń
 3. OUAT! Kocham kocham kocham :D
  Ciekawi mnie Eleonora i Park więc na pewno kupię przy okazji najbliższej :D

  http://to-read-or-not-to-read.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.