Mosleyweek #16 (15-21.12.2014)


Mosleyweek to istny przegląd minionego tygodnia. Informacje, wydarzenia (książkowe, filmowe, sportowe...), które miały miejsce w ciągu ostatnich siedmiu dni rozpoczynając od poniedziałku, a kończąc na niedzieli.


15.12

Promo 13. odcinka OUAT, który niestety dopiero na wiosnę, czyli pod koniec marca.
16.12

W internecie pojawił się pierwszy odcinek "Nocnej Szkoły" od C.J. Daugherty. Obejrzałam, ale zachwytu to nie ma. W sumie niczego innego się nie spodziewałam.
Całkowicie subiektywna Mosley (CSM) odcinek 2. Tym razem w roli głównej Bollywood i kilka moich ulubionych filmów - link.17.12


Dziś dostałam dwa świetne linki do filmików. Pierwszy to reklama świąteczna, a drugi to Justin i Jimmy. Uwielbiam ich bromance. ;)


18.12

CSM numer trzy, ale tym razem świąteczne piosenki - link.
19.12

Promo 9. odcinka The 100, który już w styczniu.
20.12

Trochę tekstów z moich studiów. Mamy zajęcia z ludźmi z branży, którzy mają niesamowitą wiedzę i głowy napełnione smakowitymi ciekawostkami. Aż jestem ciekawa, co jeszcze nam powiedzą. Muszę zapamiętać, by wszystko notować. :)


Fakt nr 1 z Podyplomowych Studiów Polityki Wydawniczej i Ksiegarstwa: ebooki nigdy nie zastąpią książki, bo ebook to też książka. Logiczne? Logiczne

Fakt nr 2 z PSPWiK: jeden z polskich autorów literatury popularnej dostał milion zaliczki na kolejną książkę. Hmm... Trzeba się zastanowić nad powrotem do starych, dawno nieaktualizowanych tekstów. 

Fakt nr 3 z PSPWiK: celebryctwo - stan, w którym celebryci piszą książki.

Fakt nr 4 z PSPWiK: do polskiego wydawnictwa zawitała aktorka z maszynopisem swojej książki. Redaktor stwierdził, że książka jest pusta, nijaka i niedrukowalna. Podziękowano tej Pani. Za jakiś czas okazało się, że książka została wydana w innym wydawnictwie, jednak napisana zupełnie inaczej. Sprzedało się nazwisko. Witaj ghost writerze.  Niestety nazwiska tej Pani nie udało się wydobyć od wykładowcy.

Fakt nr 5 z PSPWiK: kto zgadnie, które wydawnictwo jest najmniej lubiane w środowisku? Zaczyna się na 'a', kończy na 'r'. Myślałam, że wkurzają tylko czytelników.Drugi odcinek Nocnej Szkoły.21.12

Kilka zapowiedzi. Tutaj tylko okładki, a reszta w zakładce - link


oddychając z trudemkroniki BaneuprowadzonaBrak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.